Kviečiame Jus švęsti žaliojo drakono metų sutikimą kartu su Eldorado! Renginio tema: MAFIJA. Kaina suaugusiems 89€.

Restobaras Eldorado džiaugiasi galėdamas prisidėti prie Šeimos kortelės plėtojimo ir dar daugiau suteikiamų nuolaidų daugiavaikėms bei negalią turinčius vaikus auginančioms šeimoms!

Vestuvės, kriskštynos, jubiliejai ir kitos asmeninės šventės, imonių ar įstaigų šventės bei sąskrydžiai? Mes pasirūpinsime!

Kas tai? Iš ko ir kaip pagaminta? Kada ir kaip buvo valgoma - vis daugiau žmonių į patiekalus žiūri ne tik kaip į pasisotinimo objektą.

Naujų 2023 metų šventė restobare Eldorado! Paskubėkite rezervuoti vietą savo kompanijai nuostabiam Naujųjų vakarui be jokių rūpesčių.

Vasara - metas, kai daug laiko praleidžiame lauke, gamtoje. O pats geriausias maistas, tai vieno kąsnio užkandžiai, kuriuos lengva patiekti bei patogu valgyti.

Visą kovo mėnesį gaukite 20% nuolaidą patiekalams bei nealkoholiniams gėrimams darbo dienomis nuo 15 valandos!

Vasario 25d. restobare Eldorado įvyks Sasha Song koncertas, kuriame bus atliekamos autorinės dainos bei įvairūs pasauliniai koveriai įvairiomis kalbomis!

Kiekvieną darbo dieną siūlome patiekalus pietums nuo 11 iki 15 val. Platus patiekalų pasirinkimas, sveikesnio patiekalo pasiūlymas. Minimali užsakymo suma 20 eur

Pristatome ypatingą patiekalą - Mėsainį pagal Riebų Katiną! Mėsainis išskirtinis kaip ir Riebaus Katino rašomos apžvalgos. Paragaukite!

Naujų 2022 metų šventė ateina ir į restobarą Eldorado! Vakaro metu numatoma daug linsmybių, gardaus maisto bei muzikinis fejerverkas.

Neseniai sulaukėme dar vieno Riebaus Katino apsilankymo pas mus restobare. Šį kartą jis aplankė mus kartu su savo mama - paskaitykite, kokias nuomones susidarė ragaudami patiekalus restobare Eldorado!

Konkursas

Restobaras Eldorado nori pristatyti vieno kąsnio 40 vnt. užkandžių rinkinį! Ir šia proga norime jus nudžiuginti ir padovanoti 35€ vertės užkandžių padėklą!

Praeitą savaitę sulaukėme netikėtų svečių - maisto apžvalgininko Riebus Katinas. Kokio vertinimo sulaukėme iš jo? Sužinokite perskaitę čia!

Ei, ar girdėjote?! Į Lietuvą ateiną tikri tropiniai karščiai! Todėl atsibodus gulinėti pliažuose, kviečiame pasėdėti pas mus į lauko terasą!